Rok szkolny 2006-2007

18 czerwca 2007roku przedszkolaki oraz klasy I-III udały się na wycieczkę do położonego niedaleko mini-zoo: CAMPOL. Zobacz jak się bawili na tej wycieczce.

02 czerwca 2007roku na terenie szkoły odbyła się uroczystość 60 lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleszczynie. Wzięli w niej udział także uczniowie naszej szkoły uświetniając tą uroczystość występami artystycznymi na cześć strażaków. Uroczystość była połączona z festynem rodzinnym "Mamo Tato baw się z nami". Dzieci mogły wziąść udział w różnych grach i konkursach, a także obejrzeć pokazy strażackie.

W dniach 27-28.04.2007r. odbyła się szkolna wycieczka do Karpacza w której wzięli udział uczniowie klas IV - VI pod opieką Pani Barbary Betsher i Darii Wawrzyniak. Zobacz czy im się podobało:

Pod koniec sierpnia 2007 zaczęto ocieplać budynek szkoły. Następnie go odmalowano oraz dobudowano daszek nad wyjściem do budynku:

A tak wyglądała stara szkoła (to dla tych którzy już zapomnieli):

W dniu 31.07.2006r. w szkole rozpoczęto wymianę starych okien które pamiętały lata sześćdziesiąte ubiegłego stulecia i  zaczęły się rozlatywać. W sierpniu ma nastąpić ocieplenie całego budynku i myślimy, że szkoła otrzyma nowy niepowtarzalny wygląd.

(kliknij i powiększ)