Strona główna
Pomoc Psych. Pedag.
BIP
AKTUALNOŚCI
PLAN LEKCJI
Rada pedagogiczna
HISTORIA
Nasza szkoła
KONKURSY
Samorząd
PROJEKTY
DOKUMENTY

Archiwum

wydarzeń:

2019/2020
2018/2019
2017/2018
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006

Regulamin Samorządu Szkolnego

Historia Samorządu Szkolnego w Kleszczynie 

WYBORY 2018

 

ORGANY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO w roku szkolnym 2019/2020

 

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W wyborach z dnia 17 czerwca 2019 r. do SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO na rok szkolny 2019/2020 Komisja Wyborcza, na podstawie ilości zdobytych głosów, powołała Zarząd SU w składzie:

PRZEWODNICZĄCA SZKOŁY                        – Zuzanna Łukaszczyk kl. VII

WICEPRZEWODNICZĄCA SZKOŁY              – Wiktoria Kołodziej kl. VIII

SEKRETARZ                                                        – Marta Tomas kl. VI

RZECZNIK DS. UCZNIÓW KL. I-VIII             – Wiktoria Marciniak kl. V

RZECZNIK DS. WOLONTARIATU – Katarzyna Cybulska kl. VIII

 

RADA SAMORZĄDÓW KLASOWYCH

We wrześniu w wyborach do Rady Samorządów Klasowych uczniowie wszystkich klas wybrali następujących przedstawicieli:

KLASA I                Przewodniczący – Cezary Kowalski

                                               Wiceprzewodnicząca – Nadia Groszczyk

                                               Sekretarz – Nikodem Blechacz

KLASA II                               Przewodniczący – Marcel Łosoś

                                               Wiceprzewodnicząca – Martyna Piątek

                                               Sekretarz – Wiktoria Nieborak

KLASA III                              Przewodniczący – Julia Ziturus

                                               Wiceprzewodnicząca – Julita Maniak

                                               Sekretarz – Lena Słomkowska

KLASA IV i V                       Przewodniczący kl. IV – Oliwier Steinmec

                                               Przewodnicząca kl. V – Agata Brząkała

Wiceprzewodnicząca – Julia Gogołek

                                               Skarbnik – Julia Cieślik

KLASA VI                             Przewodniczący – Marcin Cybulski

                                               Wiceprzewodniczący – Martin Brząkała

                                               Skarbnik – Sebastian Jeske

KLASA VII                            Przewodnicząca – Patrycja Pasternacka

                                               Wiceprzewodniczący – Piotr Warpiński

                                               Skarbnik – Agata Ruszkowska

KLASA VIII                           Przewodnicząca – Julia Kowalska

                                               Wiceprzewodnicząca – Patrycja Tomas

                                               Skarbnik – Weronika Cieślik

 

 

POCZET SZTANDAROWY

CHORĄŻY – Mikołaj Steinmec

ASYSTA – Julita Biała

ASTSTA – Agata Ruszkowska